Top

Cennik


Bilet ulgowy – 10 PLN – ulga obejmuje wszystkie osoby do 18. roku życia, a także studentów (za okazaniem ważnej legitymacji) do 26. roku życia i seniorów powyżej 60. roku życia.

Early birds – to bilety tańsze o 25% dla tych, którzy zdecydują się na ich zakup już w ciągu 48 godzin od wystartowania sprzedaży biletów na dane spotkanie (dostępne wyłącznie online).

Kibicuj z Klasą – darmowe bilety dla zorganizowanych grup szkolnych i klubów sportowych z całego Podkarpacia do 18 roku życia. Warunkiem skorzystania z tej opcji jest zgłoszenie przez pełnoletniego opiekuna grupy listy osób i podania ich oraz swoich danych: imię, nazwisko i PESEL i przesłanie jej na adres: bilety@stalrzeszow.pl najpóźniej na 48 godzin przed rozpoczęciem meczu, na który zamierzają się wybrać. Na każde 10 osób wymaga się 1 pełnoletniego opiekuna.

Karta Stal Rzeszów Youth Club – jedyne 29 PLN za wejścia na wszystkie mecze ligowe w całym sezonie 2020/2021 dla dzieci do 13 roku życia oraz uczniów SMS STAL i zawodników naszej Akademii. Na cenę (29 PLN) składa się: 10 PLN za wyrobienie karty i 19 PLN za Karnet Stal Rzeszów Youth Club, czyli średnio 1,05 PLN za mecz. UWAGA! Każdy posiadacz karnetu Youth Club musi posiadać pełnoletniego opiekuna z ważnym karnetem na cały sezon!

Wyłącznie posiadanie tej karty umożliwia następnie opiekunom naszych zawodników, uczniów a także młodych kibiców, którzy nie ukończyli 13 roku życia zakupić na dany mecz Bilet rodzinny za jedyne 15 PLN. Każdorazowo w kwestii zakupu takiego biletu prosimy o kontakt z podaniem danych opiekuna i karty Youth Club dziecka pod adresem: bilety@stalrzeszow.pl

Do każdego karnetu dodajemy 5 biletów gratis! Chcemy zachęcać do przychodzenia na nasze mecze także osoby, które w sezonie poprzednim tj. 2019/2020 na Stali jeszcze nie były. To dla nich przeznaczone są wejściówki gratisowe. By je otrzymać, przed danym meczem, na który chcesz z nich skorzystać, napisz maila na bilety@stalrzeszow.pl podaj dane: imię, nazwisko i PESEL swoich znajomych lub bliskich oraz swój PESEL, a my odeślemy Tobie bilet dla nich.

Uwaga: Nowe Karnety będą w sprzedaży już od czwartku 13. sierpnia od godz. 18:00, jednak ich fizyczny odbiór oraz wyrobienie duplikatu posiadanej już karty możliwe będzie dopiero od 24. sierpnia w kasie biletowej od Powstańców Warszawy. Szczegóły wkrótce.

 

Karnet ulgowy kontynuacja możliwy do zakupu jedynie po przesłaniu danych na maila bilety@stalrzeszow.pl

Karnet nie obejmuje meczów Pucharu Polski oraz ewentualnych meczów barażowych.

Karnet VIP pozwala na wejście tylko na trybunę główną oraz wjazd na parking stadionu.

 

UWAGA!

Nie ma możliwości zakupu biletów jednorazowych w kasach/w klubie.

Nie ma możliwości zakupu karnetu w kasach/w klubie.

Nie ma możliwości zakupu karnetu online na sektory Ultras (D2, E2, F2).

 

Wszelkie pytania, problemy proszę kierować na adres: bilety@stalrzeszow.pl

 

Do odbioru w kasie możliwe są zakupione karty kibca oraz karnety maksymalnie 5 godzin przed meczem.